De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Zangeres Demi Lovato is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Ze kampt met ernstige ademhalingsproblemen.
Artsen stelden vast dat Demi's problemen te maken hebben met de griep. Hierdoor liep ze een longontsteking op. Ze krijgt hier voor medicijnen. Het is niet duidelijk wanneer ze naar huis mag. Demi Lovato zocht op haar achttiende hulp voor haar eetstoornis en de emotionele problemen die ervoor zorgden dat ze aan zelfverminking deed. Sindsdien vraagt ze aandacht om het taboe op de verslaving te doorbreken.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
In Noord-Nederland hebben ze mazzel: daar is de zomervakantie al aangebroken. De rest van het land moet nog even doorploeteren, maar dan mogen ook zij met de benen omhoog. Om iedereen alvast in de zomerstemming te brengen, hebben we een lijstje voor je samengesteld met zonnige nummers van artiesten in herstel. Feel the music!