De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Er geldt een alcoholverbod op meerdere plekken in Rotterdam sinds 1 januari. Ook als diegene geen overlast veroorzaakt, riskeert diegene een boete.
Op sommige plekken in Rotterdam is er veel overlast op straat. Door alcoholgebruik wordt deze overlast vaak erger. Daarom wil de politie kunnen ingrijpen voordat de overlast uit de hand loopt. Als er geen alcoholverbod is dan kunnen ze pas ingrijpen als er sprake is van overlast. Om die reden is er nu in meerdere gebieden een alcoholverbod ingesteld. Zo hoeft de politie niet meer aan te tonen wie welke overlast veroorzaakt heeft. Als iemand geopende fles alcohol bij zich heeft op straat, is dit voldoende voor een proces-verbaal.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
In de film To The Bone, die vanaf 14 juli te zien is op Netflix, speelt de Britse actrice Lily Collins een meisje met anorexia. Om de rol zo waarheidsgetrouw mogelijk neer te zetten, moest ze behoorlijk wat afvallen. Pijnlijk genoeg complimenteerden mensen in haar omgeving haar met haar magere lichaam. De actrice zelf vond dat shocking. ‘Dit is de reden waarom dit probleem bestaat’, vertelde ze later tegen haar moeder.